Na naszej stronie, jak zapewne już zauważyliście, opublikowaliśmy nowy poradnik „Lekturowy Sherlock Holmes – czyli jak znaleźć lekturę w internecie za darmo”. Przyda się to szczególnie w dobie pandemii, ale może być pomocne w przypadku, kiedy danej lektury nie ma w bibliotece. Wtedy nie pozostaje nic innego, jak tylko zamienić się w Lekturowego Sherlocka Holmesa i rozpocząć eksplorację nieprzebranych internetowych zasobów.

Zachęcamy naszych czytelników do korzystania z tej formy czytelnictwa, ale ponad wszystko zapraszamy do korzystania z naszych księgozbiorów. Wiemy, iż większość Czytelników woli tradycyjną metodę kontaktu z „żywą” książką, ale technologia wchodzi w nasze życie coraz bardziej. Dysponujemy już czytnikami e-booków, mamy dostępne rozmaite aplikacje zamieniające tekst na mowę. Dożyliśmy takich czasów, że teraz to już nawet czytać nie trzeba, wystarczy usiąść wygodnie założyć słuchawki i słuchać wybranych przez nas audiobooków.

W internecie jest mnóstwo darmowych plików cyfrowych do pobrania i nie są to tylko lektury. Ogromna część tych zasobów jest darmowa dlaczego więc z tego nie skorzystać?

Poniżej link do poradnika, który dostępny jest też z poziomu naszej głównej strony (widoczny jest po prawej stronie). Zapraszamy ko zapoznania się z naszymi poradami.

Poradnik...