fotoGminna Biblioteka Publiczna w Psarach ma zaszczyt ogłosić konkurs poetycki pt. „Wiersz dla biblioteki”, by uczcić 50 rocznicę istnienia biblioteki w Gminie Psary, która przypada w tym roku.

Konkurs adresowany jest do wszystkich mieszkańców Gminy Psary, małych i dużych.

Jeśli czujesz natchnienie, piszesz wiersze do szuflady bądź pamiętnika i jeśli lubisz czytać książki oraz odwiedzać biblioteki to nie czekaj, łap za pióro bądź laptopa i stwórz utwór literacki, który swą tematyką nawiąże do czytelnictwa, misji oraz działalności bibliotek. Prześlij go nam zgodnie z wymogami REGULAMINU KONKURSU, by razem z nami uczcić pół wieku istnienia biblioteki w naszej gminie.

Utwory do konkursu można przesyłać do 13 września 2019 r. Autorów nagrodzonych prac zaprosimy na uroczystą galę urodzinowa biblioteki, która odbędzie się w listopadzie 2019 r.

Gorąco zachęcamy dzieci, młodzież i dorosłych – mieszkańców naszej gminy, do wzięcia udziału w naszym konkursie oraz do przeczytania i zastosowania się do konkursowego regulaminu, który znajdziecie poniżej (zastrzegamy, iż do konkursowej oceny przyjęte będą tylko te wiersze, które spełnią regulaminowe wymagania).

 

Regulamin konkursu