fotoPrzekazujemy informacje o bieżących działaniach w ramach UTW Akademii WSB. Na wszystkie warsztaty obowiązują wcześniejsze zapisy, dlatego należy śledzić stronę www.wsb.edu.pl, albo kontaktować się z nami w celu uzyskania pomocy przy zapisaniu się na wybrane przez Państwa warsztaty.

1.       Trwają i trwa nabór na Międzypokoleniowe Warsztaty „ Uczymy rzeczy których się nie uczy” / Projekt „na przekór metryce – osoby 50+ i Seniorzy na srebrnym rynku pracy”

·         Szyjemy na maszynie: 1 grupa już za nami, ale w przyszłym tygodniu jest 2 grupa /24,25,26 luty 2021/

·         Warsztaty Stolarskie – 2 grupy / marzec 2021

·         Warsztaty kulinarne – 2 grupy / marzec 2021 

Filmik zapraszający na warsztaty kulinarne -

Pełne informacje odnośnie wszystkich warsztatów międzypokoleniowych znajdują się na stronie www.wsb.edu.pl/seniorwpracy w zakładce warsztaty międzypokoleniowe, tam tez znajdują się linki do formularzy zgłoszeniowych.  Grafiki promujące w załączniku.

3.       Projekt „ Świat oczami Naukowców”w jego ramach będą odbywały się warsztaty i wykłady w 4 modułach, wszystkie informacje znajdują się na stronie www.wsb.edu.pl/utw w zakładce Projekt: Świat Oczami Naukowców

·         Świat oczami INFORMATYKA – już rozpoczęty, można dołączyć!!!

·         Życie jest projektem - - rozpocznie się 2 marca – zapisy trwają

·         Świadomy bardziej bezpieczny – rozpocznie się w maju (będziemy jeszcze informować)

·         W zdrowym ciele zdrowych duch (Fizjoterapia) – rozpocznie się w kwietniu (będziemy jeszcze informować)

Zajęcia odbywają się online na Zoom, lub na Teamsach – do zapisanych słuchaczy będzie przesłana instrukcja logowania, w razie trudności jesteśmy też do dyspozycji by pomóc przejść logowanie. Wszystkie informacje znajdują się także na profilu facebook Uniwersytety Trzeciego Wieku Akademii WSB https://www.facebook.com/utwawsb