fotoPokaz mody na nadchodzący sezon letni odbył się w naszej bibliotece 10 marca 2022 roku. Okazją był niedawno miniony Międzynarodowy Dzień Kobiet, ale przede wszystkim potrzeba spotkania i wymiany poglądów, nie tylko na tematy modowe.

Pokaz przygotowała i profesjonalnie prowadziła Krystyna Musik, która od lat współpracuje z nami i służy dobrymi radami odnośnie stylowego ubierania się.
Były więc kreacje sportowe, biznesowe, ale także te codzienne oraz przeznaczone na ważne uroczystości.

Szczególnym i jakże aktualnym akcentem pokazu był wirtualny występ ukraińskiego artysty Olega Dowgala, wirtuoza Fletni Pana. Była to zapowiedź większego koncertu, na który naszych czytelników zaprosimy już niebawem. Niestety wojna pokrzyżowała jego artystyczne plany. Musi walczyć o swoją ojczyznę, ale wysłał ekskluzywne nagranie swego koncertu specjalnie dla czytelników psarskiej biblioteki. Dokładny jego termin podamy wkrótce.