fotoSeria lekcji i zajęć bibliotecznych odbyła się w ostatnim czasie w filii nr 1 w Dąbiu. Dzieci zapoznawały się z literaturą swojej grupy czytelniczej oraz uczestniczyły w zajęciach plastycznych.

20 września odbyła się lekcja biblioteczna z klasą drugą na temat uczuć. Wspólnie czytaliśmy opowiadania z książki G. Kasdepke- ,,Smutek, Szczęście''. Rozmowa z dziećmi na temat, kto to jest osoba szczęśliwa oraz czym jest smutek. Dzieci wykonały wspaniałe prace plastyczne na wyżej wymienione tematy.

27 września odbyło się spotkanie z książką grupy przedszkolnej. Wspólnie przeczytaliśmy książkę ,, Kicia Kocia w bibliotece". Zapoznano dzieci z biblioteką i przeprowadzono zajęcia manualne z wykorzystaniem kolorowych liści i innych darów jesieni.

W dniu 6 października odbyła się lekcja biblioteczna z uczniami klasy drugiej, na której czytaliśmy zabawne opowiadania z książki G. Kasdepke, oraz wyjaśnialiśmy znaczenie wybranych powiedzeń. Dopełnieniem lekcji były kreatywne ilustracje wykonane przez dzieci do przeczytanych historyjek.