fotoGminna Biblioteka Publiczna w Psarach ma zaszczyt ogłosić konkurs poetycki pt. „Mój wiersz dla Polski”, jako nasz wkład w obchody 100 lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

 

 

Konkurs adresowany jest do wszystkich mieszkańców Gminy Psary, małych i dużych.
Jeśli czujesz natchnienie, piszesz wiersze do szuflady bądź pamiętnika i jeśli kochasz swoją małą i dużą Ojczyznę to konkurs ten jest właśnie dla Ciebie.

Wystarczy, że od 7.05.2018 r. do 15.10.2018 r. przyślesz do nas swój wiersz, który swą tematyką będzie nawiązywał do polskości i wszystkiego, co z Polska się kojarzy a zostaniesz uczestnikiem naszego konkursu i będziesz miał szansę wygrać ciekawe, rzeczowe nagrody. Co więcej, Twój oryginalny, nieopublikowany wcześniej utwór zostanie wydany w okolicznościowym wydawnictwie pokonkursowym.

Gorąco zachęcamy dzieci, młodzież i dorosłych – mieszkańców naszej gminy, do wzięcia udziału w naszym konkursie oraz do przeczytania i zastosowania się do konkursowego regulaminu, który znajdziecie poniżej (zastrzegamy, iż do konkursowej oceny przyjęte będą tylko te wiersze, które spełnią regulaminowe wymagania).

Regulamin konkursu

foto